«Днепр» (Днепропетровск) – «Судостроитель» (Николаев) – 2:1

«Днепр» (Днепропетровск) «Судостроитель» (Николаев) 2:1 (0:1).
«Днепр»: Городенко – 3 Дановский – 2 Кузовенков, 4 Соломатко, 5 Грибенник – 6 Сизов, 7 Гринько – 8 Пинчук, 9 Крюковский, 10 Суковицын, 11 Забелин.
Голы: 0:1 Силецкий (1), 1:1 Забелин (50), 2:1 Крюковский (70).
Дублёры – 1:1.

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА…
«Зоря» (07.03.1967)
Ялта. (Телефоном). Двічі минулого року футболісти «Дніпра» зустрічалися з миколаївським «Суднобудівником». І обидва рази перемога була за миколаївцями. Волею календаря розіграшу весняного кубка Федерації футбола України ці колективи зустрілися знову цього разу на ялтинському стадіоні «Будівельник». (такого стадиона в Ялте нет – Р.Л.)
Почалася гра невдало для «Дніпра». Вже на першій хвилині м’яч опинився у воротах Городенка. Але невдача не внесла розгубленості в ряди дніпропетровців, які, захопивши ініціативу, весь час мали перевагу. Проте зрівняти рахунок в першому таймі так і не вдалося. Матч проходив під дощем, і розмоклий грунт сковував футболістів, їм важко було завершити до кінця свої комбінації.
Тренери «Дніпра» вирішили не робити заміни, до якої ми вже звикли в умовах, коли команда програє. І це виявилося правильним. Через п’ять хвилин другого тайму Забєлін зрівняв рахунок, а ще через 20 хвилин Крюковський вивів свою команду вперед.
Після гри кореспондент «Зорі» мав розмову з старшим тренером «Дніпра», заслуженим тренером РРФСР Л.А. Родосом, який сказав:
Я задоволений грою команди. Нам було трудно, зіпсувалася погода. Все ж футболісти продуктивно потрудилися і принесли команді другу перемогу в розіграші приза Федерації футбола України. Мені важко когось виділити. Та зараз ще й рано це робити. Дублери зіграли внічию 1:1.

НА ПЕРЕПОВНЕНИХ СТАДІОНАХ
«Спортивна газета» (Киев, 07.03.1967)
Формула розиграшу весняного турніру на приз Федерації футболаУРСР дає можливість тренерам переглянути в кожному матчі велику кількість молодих гравців. Адже кількість замін не обмежена. І наставники команд широко користуються цим привілеєм, надаючи змогу новачкам проявити себе у турнірних поєдинках. Де ще можна так обіграти молодих гравців, як не у весняному турнірі!
У неділю ялтинський стадіон, де проходила зустріч команд «Дніпро» (Дніпропетровськ) і «Суднобудівник» (Миколаїв), був переповнений. Подивитися гру приїхали численні болільники, що відпочивають в санаторіях Місхора, Алупки, Алушти. Матч почався бурним натиском миколаївських футболістів. І вже на першій хвилині їх нападаючий Селецький сильним ударом відкрив рахунок. Перша половина пройшла при значній перевазі «Суднобудівника». Проте до перерви миколаївцям не вдалося розвинути успіх. У другій половині малюнок гри змінився. Дніпропетровським футболістам удалося перехопити ініціативу. Вони не лише зрівняли рахунок (Забєлін), а й спромоглися виграти цю зустріч — 2:1. Переможний гол забив Крюковський.
Цікава деталь. Команди грають розкуто, з імпровізацією. Футболістів не турбує проблема очок. Звичайно, кожен колектив —учасник турніру мріє про перемогу. Та все ж зараз головна мета команд — це створення надійних ансамблей, наігрування певних тактичних схем.
А. ІДЗКОВСЬКИЙ,
заслужений майстер спорту.
Ялта (телефоном).

КРИМСЬКИЙ ТУРНІР ТРИВАЄ
«Прапор юності» (10.03.1967)
В турнірі на приз Федерації футбола УРСР в Криму зіграно чергові матчі.
Ось їх результати: «Дніпро»  «Суднобудівник»  2:1, «Авангард»  «Спартак»  2:1, «Зірка»  «Металург»  0:1, «Зірка»  СКА (Львів) – 0:1, «Таврія»  «Волга» (Горький)  2:2, «Текстильник»  СКА (Київ)  0:0.
Сьогодні  черговий тур. «Дніпро» грає з «Зіркою», «Авангард» з армійцями Києва.